Духовна єдність народу

2018-07-18

/Files/images/IMG_2545.JPG

Щороку, 28 липня в день Святого Володимира Великого, на день міста Володимира відзначається День Хрещення Київської України-Русі.

З нагоди цієї визначної події до уваги користувачів представлено у бібліотеці книжкову виставку «Духовна єдність народу» . /Files/images/IMG_2532.JPGСягнувши за обрій віків, експозиція відтворює історію священного хрещення Київської Русі , представлені історичні документи, наукові розвідки про період Київської Русі, книги про життя та діяльність князя Володимира Великого, дослідження істориків, художня та довідкова література.

Довідка: Становлення християнства на українських землях ˗ цікаве і важливе питання, яке, незважаючи на глибокі дослідження, розглядають і сьогодні. Хрестити Київську Русь і проголосити християнство державною релігією припало князю Володимиру Великому. Утвердження християнської віри на Русі ˗ тривалий складний процес, що розтягнувся у часі на багато століть. Прийняття такого рішення значно вплинуло на подальший розвиток Київської держави, сприяло зростанню її міжнародного авторитету. Упродовж 25 років свого володарювання Володимир Великий для поширення християнства будував церкви й пожертвував десяту частину своїх прибутків на зведення Десятинної церкви; для піднесення освіти він засновував школи; для розвитку мистецтва запрошував візантійських майстрів; для встановлення правосуддя змінив старе законодавство на християнське; для усунення несправедливості він опікувався бідними, дбав про добробут своїх громадян.

Виставка працюватиме протягом липня-серпня, запрошуємо всіх охочих переглянути цікаву і пізнавальну літературу.

Кiлькiсть переглядiв: 157

Коментарi