Зігріли теплом і піснею осіб з інвалідністю

2019-12-09

/Files/photogallery/image.png

У Міжнародний день людей з інвалідністю міська бібліотека для дорослих запросила до себе тих, на чию долю випали нелегкі випробування. Сюди завітали члени громадської організації «Стимул – осіб з інвалідністю», яка віднедавна створена у місті з ініціативи небайдужих.

Доброта і милосердя творилися тисячоліттями , надихаючи на прекрасне. Бібліотекар Тетяна Гілевич організувала і презентувала виставку книг "Сильні духом". Під час заходу на прикладах героїв художніх книг українських і зарубіжних письменників намагалася донести до слухачів, що добро завжди переможе зло, основне вірити незважаючи нінащо.

Аби привернути увагу громадськості до потреб осіб з інвалідністю, щоб трохи скрасити їхні будні, голова «Стимулу» Валентина Борусевич організувала виставку декоративно-прикладного мистецтва, адже члени організації – творчі й обдаровані - вони гарно співають, пишуть вірші, беруть участь у спортивних змаганнях різних рівнів, та ще й вправні кулінари.

Гості і читачі книгозбірні захоплено розглядали роботи Валентини Борусевич, котра практикується у багатьох техніках хендмейду – виготовляє ляльки-обереги, ялинкові прикраси, деревця щастя, оздоблює вироби декупажем, а блокноти – точковим розписом. Не менш талановиті Наталія Довга і Світлана Середа показали вироби з бісеру і вишивки. Варто згадати, що пані Наталія є постійним учасником пісенних заходів у місті та за його межами, дипломантом всеукраїнських фестивалів. На цій зустрічі вона виконала кілька пісень. Сюди завітали члени гурту «Молодички» із акомпаніатором Олександром Архіповим, подарувавши пісні «Мамина сорочка» і «Вишиванка». Хвилююче і душевно читав вірш-сповідь «Про себе» Андрій Музичук, присвятивши поетичні рядки особливим людям, – він і місцеві майстрині отримали подяки відділу культури і туризму міськвиконкому.

Усі бажаючі оглянули виставку книг до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, яку організувала ведуча заходу і автор цих рядків разом з бібліотекарем Тетяною Гілевич. Варто зазначити, що читальний зал ледве вмістив глядачів. На захід завітали : учні 6-В класу ЗОШ №2 із класним керівником Тамарою Заєць, а також більше десятка безробітних, котрі стоять на обліку у міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості із провідними фахівцями з профорієнтації Людмилою Борисюк і Оксаною Тихнюк. А представник місцевої спілки промисловців і підприємців Тетяна Пагуба подарувала для майстринь схеми вишивок.

Завершилось дійство спілкуванням за чашкою запашного чаю. Засновники ГО «Стимул» щиро дякують - Миколі Юнаку за продуктові набори, які отримали члени організації, та Миколі Малишеву і Андрію Мохончуку (мережа магазинів «Наш край») – за солодкий стіл.

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi