Погляд у минуле

2020-10-05

1

Ніхто не відгукнувся на фото, яке вже увійшло в історію. Бібліотечні працівники на світлині, напевно, відійшли у потойбічний світ, або знаходяться у поважному віці.

Але, фото є великим доказом того, що у різні часи і при любій владі - дбали про працівників. Відразу, після закінчення Другої світової війни, відкривались школи, училища, технікуми і разом з ними - бібліотеки. З кожним роком удосконалювалися курси підвищення кваліфікації. Збирали працівників з політосвітніх, профспілкових, дитячих, шкільних, наукових, військових, медичних та ін. бібліотек.

Необхідність роботи по підвищенню працівників, обумовлена постійними змінами і вимогами часу. Бібліотечні працівники на курсах удосконалювали свої знання, оволодівали інноваційними технологіями їх методами, підходами.

Обласна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки до цього часу організовує курси, семінари.

Сьогодні, у непростий період епідемії коронавірусу, ми не залишились осторонь. З початку березня були організовані онлайн-курси, навчання, семінари, конференції та вебінари. Бібліотекарі мали можливість послухати лекції на теми: «Бібліотека в умовах епідемії СОVID-19», «Безпека бібліотек, читачів і співробітників під час епідемії» та ін.

Бібліотечні працівники вдячні за важливі, цікаві та актуальні лекції.

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi