ПОШИРЮЙ РОЗУМНО, НЕ ЛАЙКАЙ БЕЗДУМНО

2023-10-24

ук

В усьому світі з 23 по 29 жовтня проходить тиждень медіаграмотності. У різному віці ми використовуємо різні види медіа: книги, журнали, музику, телебачення, радіо, інтернет, смартфони. У сучасному світі люди іноді усвідомлюють, що піддаються впливу, тому дуже важливо вміти взаємодіяти з медіа.

Питання медіаграмотності в Україні набуває все більшої актуальності. Зараз ми перебуваємо в потоці, який підсилює стрес і тривожність. Щоб зменшити шкідливі інформаційні впливи, важливо вміти аналізувати, яку інформацію, звідки і як ми споживаємо.

У сучасному світі соціальні мережі "лайк" або "подобається", "поширити" стали невід'ємною частиною нашого життя. Однак, важливо пам'ятати, що наше використання лайків і поширення має бути розумним та обдуманим.

Лайк — це більше, ніж просто вираз симпатії. Він може підвищити важливість та популярність посту, а також поширення може вплинути на почуття тих, хто його опублікував. Тому найрозумніше реагувати на контент з усвідомленням того, що і комусь сподобається та його важливо поширити. Перш ніж натискати "поширити" або "лайк", поставте собі питання: "Чому мені це подобається?"

Поширюйте і лайкайте з розумінням і уникайте бездумних вподобань. Зверніть увагу на якість та правдивість інформації, яку ви поширюєте. Ваша активність у мережі може бути включена в громадську думку і культуру. Не поширюйте і не відповідайте лайками на ненависть або дезінформацію.

"Поширити" і "лайки" можуть бути потужним інструментом, коли ви використовуєте його розумно. Ваш вибір має значення і ви можете змінити Інтернет на краще, розповсюджуючи контент, який вартий не тільки вашої уваги.

Тетяна Гілевич

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi