УВАГА! ПОРАНЕНІ БІЙЦІ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

2023-11-16

ке

Війна змінила умови життя кожного українця. Об'єднавшись, розумієш, що можемо більше і це наша сила. Заради тих, хто потребує в цьому і хто нині стоїть на варті нашого з вами майбутнього і нашого життя.

Нестерпно, боляче знати і бачити наших воїнів поранених в шпиталях. До речі, вони лежать і у нашій лікарні. Наша мета - допомогти.

По всій Україні лікуються захисники, які чекають на підтримку і увагу. Передали, через соціальну мережу, що шпиталь на запорізькому напрямку потребує допомоги. Постійно з «вогневої» везуть саме до Запоріжжя, це евакуаційний шпиталь.

ПОТРІБНО: кофти на замку, спортивні штани, халати, спідня білизна, теплі шкарпетки, вологі серветки, стерильні пелюшки під рани, засоби гігієни.

Запоріжжя - перша точка допомоги для поранених воїнів. Холодно, опалення відсутнє. Майстрині «Солодкої п’ятниці» вдень і вночі в’яжуть, щоб зігріти хлопців.

Просимо усіх небайдужих людей - допомогти. Скоро настане зима, цивільний одяг необхідний, хлопці часто сплять одягненими. Лікарняний раціон дуже мізерний, бійці не мають можливості бігати в магазини на милицях і візках.

Ми всі чекаємо закінчення війни і робимо все, щоб наші воїни видужували і відчували турботу, вони потрібні нам здорові.

Контакт для бажаючих допомогти 0937688367 (Тетяна)

Гілевич Тетяна

Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi